Menu Zavrieť

GEOTHERM ideálne vykurovanie pre váš domov

Spoločnosť GEOTHERM Slovakia s.r.o. ponúka to najlepšie v oblasti vykurovacích systémov, vetrania i chladenia. Zameriavame sa na dodávanie a montáž obnoviteľných zdrojov energie, energeticky úsporných systémov vykurovania/chladenia a vetrania.

Pri stavbe budovy je dôležité vybrať vhodné technické zariadenia a systémy, ktoré budú úsporne vytvárať najlepšie možné podmienky v domácnosti.

Nové zariadenia ponúkajú moderné ovládanie a online komunikáciu. Zabezpečujú: vykurovanie, prípravu teplej vody, chladenie a vetranie (s rekuperáciou tepla).

Vykurovanie pre váš domov

Ideálny zdroj tepla a chladu je tepelné čerpadlo. Potreby domu a podmienky okolia pomôžu určiť, či je najvhodnejšie riešenie zem-voda, voda-voda alebo vzduch-voda.

Zvážte, či budete chcieť dom v lete chladiť. Moderné, kvalitne izolované domy majú v lete tendenciu prehrievať sa. Lákavou možnosťou je preto systém zem-voda alebo voda-voda. Vďaka nemu získate letný chlad z podložia, ktorý vám v zime bude slúžiť ako zdroj pre tepelné čerpadlo.

Jednoznačne odporúčame objednať tepelné čerpadlo ako kompletnú dodávku aj s montážou. Súčasťou takejto dodávky by mala byť záruka nielen na čerpadlo, ale aj na zapojenie do systému. Spustenie systému a záručný servis je dôležitá súčasť projektu vykurovania.

Servis zariadenia je rovnako dôležitý ako kvalitná montáž. Dôležitosť servisu sa ukáže hlavne pri akútnom probléme v čase vykurovania. Moderné zariadenia môžu byť online napojené na naše servisné stredisko, ktoré je pripravené na zásah skôr ako príde k zastaveniu zariadenia.

Do procesu návrhu ideálneho systému vykurovania vstupuje viacero faktorov. Energetická potreba domu, počet a nároky užívateľov, oblasť inštalácie, veľkosť pozemku a mnoho ďalšieho. Pri celkovej cene zákazky je návrh zanedbateľnou čiastkou a rozpočítava sa do ceny zákazky.


Ponúkame celkové riešenie technických zariadení budovy. Vykurovací a chladiaci systém s moderným zdrojom tepla a chladu. Podlahové vykurovanie a stropné chladenie,  v prípade stavby s betónovým stropom je ideálnym riešením temperovanie betónového jadra. Nainštalujeme aj rozvody vody, kanalizácie, úpravu vody, centrálny vysávač a všetky potrebné zariadenia k pohodlnému užívaniu budovy.

Naši ľudia majú 30 ročné skúsenosti s vykurovacou technikou. Ponúkame možnosť naplno využívať obnoviteľné zdroje energie, ktoré zhodnocujú vložené investície a šetria prírodu aj pre budúce generácie. 

Našim cieľom je šírenie úsporných vykurovacích systémov, šetrných k životnému prostrediu. Do domácností prinášame nové technológie v záujme úspory nákladov, menšieho zaťaženia životného prostredia a zabezpečenia budúcej udržateľnosti planéty.

Radi vám pomôžeme a poradíme pri návrhu a realizácii systému. Využite našu ponuku a získajte odborný návrh. GEOTHERM Slovakia s.r.o.